Mikuláš a čerti ve škole, školce a Jeřabině

Mikuláš a čerti ve škole, školce a Jeřabině

Mikuláš a čerti ve škole, školce a Jeřabině

Dne 5.12. se čerti objevili ve škole a školce, přičemž každý z nich představoval různý aspekt čertovské povahy. Během dopoledních hodin se čerti pohybovali po třídách a školních chodbách, kde prováděli drobné žertíky a připravovali děti na Mikulášovu návštěvu.

Ve školce bylo organizováno předání mikulášských balíčků dětem. Anděl si vyslechl plno básniček a čerti zde na vše dohlíželi s úsměvem na tváři. Mikuláš, anděl a čerti tak přinesli do každé třídy a  do školky nezapomenutelný zážitek.

Poslední návštěvou byla Jeřabina- chráněné bydlení. Zde anděl roznesl balíčky a celá tato skupinka rozzářila oči klientů centra.

FOTO naleznete zde:  https://www.rajce.idnes.cz/zsnovyrychnov/album/mikulas-2023

loader Načítám...

Nejnovější album

Fond Vysočiny